top of page
Ekibimiz

Senem KURT

BiMilyonProje Grup Lideri

 

Lisans Eğitimlerini Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmesi ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi dalında aldı. Çukurova Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği formasyonunu  ve Cambridge English Language Teaching To Adults (CELTA) ve TESOL sertifika programlarını bitirerek kariyerine İngilizce öğretmeni olarak başladı.  İş deneyiminin çoğunluğunu eğitim yöneticisi olarak sürdü. Şu anda Belgrad’da yaşamaktadır.

Üç yaşından on üç yaşına kadar yurtdışında uluslararası bir ortamda, çok uluslu bir okulda okudu. Dünya kültürlerine olan merakının tohumları bu ortamda atıldı. Mezun olur olmaz dünyayı tutkuyla gezmeye başladı. 

Evli ve iki çocuk annesi olan Sn. Kurt fırsat buldukça onlarla birlikte ve hem yurtdışı hem yurt içi seyahatlerine çıkmaya ve Dünyanın güzelliklerini ve kültürlerini keşfetmeye devam ediyor. Yayınlanan “Biz Dünyayı Çok Sevdik” çocuk kitabı serisi ile de bu tutkusunu tüm çocuklarla paylaşmakta.

 

Aeris Coaching’den “Coaching for Change” Profesyonel Koçluk ve “Coaching for Great Teams” Takım Koçluğu eğitimi aldı. Aeris Coaching bünyesinde “BiMilyonProje” Sosyal Sorumluluk proje ekibi yönetim kurulunda  sosyal sorumluluk projeleri yönetmekte, koçluğun hayatlara dokunmasına hem de Profesyonel Koçların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Senem FOTO (Kişi sayfası).png
Senem FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
bottom of page