top of page
Ekibimiz

Meltem ULU YAVUZ, MCC

Faculty Director

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü mezunu olan Meltem Ulu Yavuz, profesyonel iş hayatına; 1996 yılında Başak Sigorta’da Kalite Güvence Departmanında başladı. Burada çalıştığı sürece, ISO 9001 belgesinin alınması süreçlerinde görev aldı ve şirket içinde ISO 9001 eğitimleri verdi.

 

Doğan Burda Dergi Grubu İnsan Kaynaklarında; dergi grubunun yeniden yapılandırılması, bölünme ve birleşme süreçlerinde İK faaliyetlerinin yürütülmesi, tüm İnsan Kaynakları Fonksiyonlarının tasarlanması süreçlerinde görev aldı. İTÜ Endüstri Mühendisliği bünyesinde düzenlenen, İnsan Kaynakları Yöneticiliği Sertifika Programını 2005’te tamamladı.

 

Turkuvaz Yayın Holding bünyesinde yer alan; atv, A Haber, Minika, Turkuvaz Kitap ve Turkuvaz Dergi Grubu şirketlerinin Grup İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevinde bulundu. Şirket birleşmeleri, yeni TV kanallarının kurulması, satış ve el değiştirme, yönetim değişiklikleri gibi köklü değişim dönemlerinde İnsan Kaynakları Fonksiyonlarını yönetti. Aldığı Koçluk eğitimlerine paralel olarak çalıştığı kurumda orta ve üst düzey yöneticilere Koçluk Hizmeti verdi.

 

Kurumsal hayattaki 17. yılında, 2012’de, Koçluk’un ve Koçluk yaklaşımlı eğitimlerin, bireysel ve kurumsal alanda yarattığı pozitif değişimi daha geniş kitlelere yaymak hedefiyle kurumsal hayattan ayrıldı. O tarihten beri Profesyonel Koç, Eğitimci ve Danışman olarak kurumsal ve bireysel alanda eğitimler verdi, kurum içi koçvari yöneticiler yetiştirdi, projeler yürüttü, ICF akredite Profesyonel Koç ve Takım Koçları yetiştirdi, derneklerde yürüttüğü çalışmalarla birçok gence ve kadına eğitim ve koçluk hizmeti ulaştırdı.

Halen, AERIS Coaching kurucusu olarak açık gruplarda veya kurum içi kapalı gruplarda Profesyonel Koçlar yetiştirmekte, Takım Koçluğu ve Yönetici Koçluğu eğitimleri ile uzmanlaşmalarını desteklemekte, mentorluk ve supervizyon ile gelişim ve ustalaşma yolculuklarına eşlik etmekte,  ICF, AC ve MYK akreditasyonlarına hazırlanmalarına destek olmaktadır. ICF ve AC koçluk dernekleri üyesi olup, dernekler bünyesinde çeşitli projeler üretmekte ve gönüllü olarak yer almakta, AC Türkiye Akreditasyon Başkanlığını yürütmektedir.

Meltem Ulu Yavuz, koçluk alanındaki profesyonelleşme ve sürekli öğrenme yolculuğunda aşağıdaki eğitimleri tamamladı.

 • Adler International Learning Koçluk Okulunun, Profesyonel Koçluk Eğitimleri ile Practicum sürecini tamamlayarak Adler Certified Professional Coach, ACPC ünvanını aldı.

 • Non Violent Communication, Şiddetsiz İletişim, Sertifika Programını tamamlayarak, İlişki ve İletişim Koçluğu”na odaklanan bu programın sonunda NVC Facilitator ünvanını aldı.

 • People Dynamics tarafından verilen, Kurumiçi Akredite Koç Yetiştiren Business Coaching Advantage programını Practicum sürecini ve  Liderlik Koçluğuna odaklanan Leadership Coaching Advantage programınlarını  tamamladı.

 • CRR Global tarafından verilen, Organisation & Relationship Systems Coaching, ORSC, İlişki ve Takım Koçluğu Programını tamamladı. İlişkilere ve takımlara koçluk yapmayı da uzmanlıklarının arasına ekledi.

 • Beyond Partnership tarafından verilen Professional Coaching Supervision eğitimini tamamlayarak, koçlara mentorluk ve supervizyon hizmetini verme konusunda da uzmanlaştı.

 • Gestalt Terapiyle Nita Hanna Scherler'den aldığı eğitimlerle tanışmış, eğitimin 2 yıllık ilk kısmını tamamlamış ve üçüncü yılında bu alanda öğrenmeye, eğitim almaya devam etmektedir. 

 • Transaksiyonel Analiz, Optimum Denge Modeli, Nefes Koçluğu, Bilinçaltı Dili, Hikaye Anlatıcılığı, Jungien Yaklaşım ile Dönüşüm Yolculuğu gibi eğitimlere katılarak bilgiyle beslenmenin tadını çıkarmakta ve tüm koçlara örnek olmayı hedeflemektedir.

Meltem Ulu Yavuz’un koçluk ve süpervizyon felsefesine yazilar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Meltem Ulu Yavuz, Evli ve 2 çocuk annesidir.

Meltem Ulu Yavuz
Meltem FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Meltem Ulu Yavuz
Ekibimiz

Fulya ÖZSAN, PCC

Faculty Leader

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Fulya Özsan 20 yıllık profesyonel iş deneyimine sahiptir. İlaç Sektörü’nde ürün müdürü olarak başladığı mesleki kariyerine, çok uluslu ve yerli lider organizasyonlarda üst yönetim rolleri alarak devam etmiştir. Kapsamlı kurumsal liderlik deneyimi, ona geniş bir bilgi yelpazesi ve içgörülü bir liderlik perspektifi sağlamıştır. Kurumsal dünyadaki yöneticileri ve liderleri tutkuyla olumlu yönde etkileme konusunda uzmandır. İnsanların başkaları üzerindeki etkilerini bilinçli olarak düşünmelerini sağlar ve davranışlarını değiştirmeleri için onları motive ederek destekler ve yönlendirir. Fizik, Pazarlama, Nörobilim ve Koçluk gibi eğitimindeki çeşitlilik, hem analitik hem de insan odaklı dengeli bir yaklaşıma sahip olmasına imkan tanır.

Krauthammer International şirketinin Türkiye Yönetici Ortağıdır. Danışman, Koç ve Eğitmen kimlikleriyle ana odağı; Liderlik ve yönetim, yönetici koçluğu / mentorluk (PCC), satış mükemmelliği ve iş stratejisi programları, yetenek geliştirme, stratejik değişikliklerin kolaylaştırıl-ması, kriz yönetimi ve üst düzey yöneticilerin gelişimi alanlarıdır. Müşteri ve iş odaklı, esnek bir yaklaşımla eşlik ettiği tüm kurumlarda son derece başarılı liderlik ve ticari mükemmellik programları sunmuştur.

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF (PCC) ile Adler International Learning’in (ACPC) Türkiye’deki ilk sertifikalı koçlarından biri olan Fulya Özsan Aeris Coaching’de kurumsal çalışmaların iş ortağı olarak Profesyonel Koçlar yetiştirmekte ve mentorluk yapmaktadır.

Fulya Özsan
Fulya FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Ekibimiz

Deniz BALIKÇI​, PCC

Faculty Leader

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Deniz Balıkçı, profesyonel iş hayatına; 2011 yılında İzmir’de, Edak Ecza Kooperatifi’nde İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim departmanında başladı. Burada çalıştığı süre boyunca iştirak şirketlerde İnsan Kaynakları iş süreçlerinin yapılandırılması ve Kalite çalışmaları adına çeşitli projelerin oluşturulmasında görev aldı.

 

Sabancı Holding kuruluşlarından SASA Polyester Sanayi A.Ş.’de İnsan Kaynakları departmanında dört yıl boyunca, işe alım, eğitim, performans yönetimi, kariyer yönetimi ve iletişim süreçleri de dahil olmak üzere tüm İnsan Kaynakları Fonksiyonları içerisinde görev aldı. SASA’da çalıştığı yılar içerisinde, koçluk süreçleri ile yakından ilgilenip şirket yöneticilerinin koçvari yönetim stilini sergileyebilmeleri adına, koçluk eğitimlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesinde rol alarak, koçluk yetkinliğinin şirket içerisinde yaygınlaştırılması ile ilgili çalışmalarda yer aldı. Koçluk bakış açısını daha yakından tanıyabilmek adına, bu dönemde kendi eğitim sürecini de başlatarak koçluk deneyimini yaşayan tarafa geçti. Yaklaşık on sekiz ay süren Yalın 6 Sigma Kara Kuşak eğitimlerini tamamlayarak İnsan Kaynakları süreçlerinde gerçekleştirdiği projelerde koçluk bakış açısı ile zenginleştirdiği yeni yetkinlik setlerinin tasarlanmasına zemin hazırladı. Sürecin sonunda Yalın 6 Sigma Kara Kuşak sertifikasını aldı.

 

Daha sonra sektör değiştirerek yaklaşık bir yıllık bir süreçte TED Adana Koleji bünyesinde Kurumsal İletişim ve Stratejik Yönetim çalışmalarını yürüten Deniz Balıkçı, bu dönemde aldığı takım koçluğu eğitimini kurum içerisine yansıtarak yönetim ekibine koçluk bakış açısı ile katkı sağlamıştır. Koçluk bakış açısını zenginleştirip bu bakış açısı ile kişilere ve kurumlara daha fazla fayda yaratmak vizyonu ile kurumsal iş hayatını sonlandırarak koçluk süreçlerinde daha aktif rol almaya başladı.

Profesyonel koç, eğitimci ve danışman kimliği ile bireylere ve kurumlara eğitimler vererek fayda yaratmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra, koçluk bakış açısının yaygınlaştırılması adına çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü koç olarak çalışmaya devam ederken, üniversiteler içerisinde koçluğun tanıtılması ve yaşatılması adına da aktif rol almaktadır. Çukurova Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Tezsiz Yüksek Lisans sürecine dahil edilen “Profesyonel Koçluk” ders içeriğinin zenginleştirilmesine katkı sağlayarak, koç eğitimci kimliği ile süreç içerisinde aktif paylaşımlarda bulunmaya devam etmektedir.

Halen, Aeris Coaching Koçluk Okulu’nun Eğitimcisi ve Bölge Partneri olarak Profesyonel Koçlar yetiştirmektedir. ICF ve AC koçluk derneklerinin üyesi olup, koçluğun etik çerçevelerde zenginleştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlamaktadır.

Deniz Balıkçı, koçluk alanındaki profesyonelleşme ve sürekli öğrenme yolculuğunda aşağıdaki eğitimleri tamamladı.

 • Profesyonel Koçluk, Takım Koçluğu Eğitimleri ile Practicum sürecini tamamlayarak, House of Human Diploma sertifikasını aldı.

 • Points of You koçluk araçları ile tanışıp fototerapi tekniği ile koçluğunu zenginleştirmek adına eğitmenlik eğitimlerini tamamladı ve Points of You Exper, Trainer unvanını aldı.

 • NLP ve Theta Healing (Bilinçaltı Dili) gibi eğitimlere katılarak hayat boyu öğrenmenin ve öğrenciliğin tadını çıkarmaya, harmanlanan tüm bilgilerle de koçluk yolculuğunu zenginleştirerek bu zenginliği paylaşmaya devam etmektedir.

Deniz Balıkçı, Adana’da yaşamaktadır.

Deniz Balıkçı
Deniz FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Ekibimiz

Berna ERGEÇ, PCC

Eğitimde Koçluk Program Lideri

Lisans Eğitimini Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Tarım Ekonomisi dalında almıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji lisans eğitimine devam etmektedir. İş deneyiminin çoğunluğunu sigorta sektöründe kazanmıştır. Allianz, Aviva ve Mapfre Sigorta Bölge Müdürlükleri’nde portföy ve satış yöneticiliği yapmış, Mapfre sigorta’da birkaç kez Türkiye satış birinciliği ile ödüllendirilmiştir. Edulopia Generation Türkiye İş Geliştirme Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk annesi olan Sn. Ergeç hayatını öğrenme ve öğretme yolculuğunda geçirmeyi seçmiştir. ‘’Eğiticinin Eğitimi’’ ve ‘’Mindup Eğitim ve Yaşam Koçluğu’’ sertifikalarına sahip olan Ergeç, 2016 yılından beri Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve okul danışmanlığı yapmakta, öğretmen eğitimi vermektedir. Psikologlar Psikiyatristler Derneği’nden; Hafıza ve Bilişim Eğitimi, Zeka ve Başarı Ölçülmesi, Sınav Kaygısı, Kişilik Analizi, Stres ile Baş etme, Renk Psikolojisi, Sosyal Medya Bağımlılığı ve Nefes Terapisi eğitimleri almıştır.

 

Koçlukta kendini daha güçlü geliştirmek adına Aeris Coaching’in Coaching for Change Profesyonel Koçluk eğitimini tamamlamış, Practicum Eğitimine devam etmekte ve ICF Türkiye Başkanı Sn. Nuray Akmeriç’ten Mentörlük almaktadır.

İş hayatı boyunca hem kurumlarda hem de bireylerde farkındalık yaratma, merakla keşfetme, eğlenerek öğrenme, öğretme ve bilgiyi hayatının içinde pratik bir çözüm haline getirme felsefesini yaşatmıştır. Bu felsefe ile koçluk yapmaya devam etmekte ve Aeris Coaching bünyesinde verdiği Eğitim Koçluğu programı aracılığı ile de Profesyonel Koçların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Berna_Ergeç.png
Berna FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Ekibimiz

Filiz DEMİR

Satış Ve Operasyon Lideri

Çalışma hayatı boyunca farklı şirketlerde çalışan ve çalıştığı şirketlerdeki bireylerin potansiyellerini ve yeteneklerini var etmekte yaşadıkları zorlukların hayatlarının bütününde yarattığı etkiyi gözlemleme fırsatı bulan Filiz Demir, her bireyin doğuştan sahip olduğu yetenekleri ve potansiyelleri ortaya çıkarabilmeleri konusuyla ilgili neler yapılabileceğini ve kendi değerlerini nasıl besleyebileceğini öğrenmek için eğitimlerle gelişmeye ve birikimlerini diğer insanlarla paylaşmaya karar verdi. 

İstanbul Ticaret Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yöneticiliği yüksek lisansını tamamladı. Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifika programını bitirdi. Koçluk eğitimleri aldı ve bu süreçte kurumsal hayattan ayrılma ve insanlara koçluk ve eğitmenlikle ulaşma kararı aldı.

AERIS Coaching koçluk okulunun Coaching for Change - ACTP programını tamamlayarak Profesyonel Koç, ACTPC ünvanını, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimini tamamlayarak Öğrenci Koçu ünvanını ve Coaching for Great Teams, Takım Koçluğu eğitimini tamamlayarak Takım Koçu ünvanını aldı.

Filiz Demir, Aeris Coaching bünyesindeki BiMilyon Proje Grubunun gönüllü lideri olarak Sosyal Sorumluluk projelerinin oluşturulması ve yönetilmesi süreçlerine ve gönüllü koçlardan oluşan ekibe liderlik yapmaktadır. Koçluk aracılığıyla bireylerin yaşamlarındaki mutluluğunun ve doyumunun artmasına destek olmaktadır. Aeris Coaching’in satış ve operasyon süreçlerini yürütmekte, katılımcılarımız ve mezunlarımızla iletişimi desteklemektedir.

Bireysel olarak; Koçluk, Takım Koçluğu, Drama Atölyeleri, grup koçlukları ve eğitimlerle bireylere, çeşitli derneklere ve şirketlere hizmetler sunmaktadır.

Ekibimiz

Dr. Sibel AKSU GÜNGÖR

Kültürel Farklılıklar Program Lideri

Araştırmacı Dr. Sibel Aksoy Güngör, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezuniyeti ve 15 yıllık profesyonel mimarlık kariyerinin ardından koleksiyonculuk kültürü ve biriktirme pratiği üzerine araştırmalarıyla MBA (Sanat Yönetimi-Yeditepe Üniversitesi) ve Antropoloji Doktora (Yeditepe Üniversitesi) derecelerini aldı. Beş yıl süren saha çalışmasına dayanan doktora tezi “The Collective and Individual Aspects of Idiocentric Collecting” (Biriktirmenin Kolektif ve Bireysel Yönleri) nde disiplinlerarası bir yaklaşımla bilişsel süreçler, kültür ve maddi dünya arasındaki ilişkiye odaklandı. Çeşitli üniversitelerin lisans ve lisansüstü antropoloji ve psikoloji programlarında Antropoloji Kuramı, Psikolojik Antropoloji ve Bilişsel Antropoloji dersleri verdi.

Araştırmalarını bilimsel toplantılarda sunmanın yanında akademik bilginin ulaşılabilir olması için akademi dışı çeşitli platformlarda makaleler yayınladı. Bilişsel antropolojinin dil, psikolojik antropolojinin benlik merkezli tartışmaları, niteliksel araştırma yöntemlerinin gözlem ve görüşme teknikleri ile koçluğun ortak konuları olduğunu tespit etti. 2019 yılında Aeris Coaching’den Coaching for Change Profesyonel Koçluk eğitimi aldı. Halen 2018 yılında kurduğu Puhu Araştırma ve Danışmanlık Lts. Şti.  (www.puhu.com) ile eğitim, araştırma, danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında hizmet vermektedir. Antropoloji, psikoloji , koçluk alanlarına katkı sağlayacak disiplinlerarası  içerikler üretmekte, özellikle bilişsel süreçler ve sosyal sorunlar arasındaki ilişkiyi araştırmakta ve bu ilişkinin farkındalığı ile çözüm öneren projeler geliştirmekte, Aeris Coaching bünyesinde verdiği Cross Cultural Coaching – Kültürlerarası Koçluk eğitimi aracılığı ile de Profesyonel Koçların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Çeşitli Yayın ve Sunumlar

 • Güngör, S.A., 1-2 Haziran, 2021, “Agenda of the Other: Alternate Encounters of Theories and Practices” 2021 ENPA Conference: Mind Embedded and Embodied – Futures of Psychological Anthropology, University of Helsinki, Online

 • Güngör, S.A., 24 Mart 2020, “The Collective and Individual Aspects of Idiocentric Collecting”, Seminer, Tasarım Araştırmaları, Salt Galata, İstanbul

 • Güngör, S.A., Ekim 2019, “Kültürel Farklılık ve Çeşitlilik, Antropolojik Yaklaşımın Esasları”, Seminer, AC (Association for Coaching) Türkiye, İstanbul

 • Güngör, S.A., October 10-11th, 2019, “Cognitive Consequences of Forced Displacement” International Migration in the 21st Century-IV. Global Education and Culture Research and Application Center, Yeditepe University, Istanbul

 • Güngör, S.A., Kasım 2018, Ekim 2016, Mart 2016 “The Collective and Individual Aspects of Idiocentric Collecting”, Seminer, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul

 • Güngör, S.A., May 2016, “Idiocentric Collecting: A Physical Manifestation of Mental Processes”, 3rd International Symposium on Brain and Cognitive Science. Yeditepe University, Istanbul

 • Güngör, S.A., July 2014, “Tracking the Evidence of the Moment: The Motives of Non-systematic Collecting”, The Popular Life of Things. Material Culture(s) and Popular Processes, Conference Proceedings, University of Silesia, Sosnowiec (Poland)

 • Güngör, S.A., Nisan 2014, “Antropolojik Saha Çalışmalarında Sosyal Medya Kullanımı ve Etik Sorunlar”, Kolokyum, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul

 • Güngör, S.A., June 2011, “Tick-tack of an Old Wall Clock: A Street Observation in the Old-New Dichotomy Context”, International Interdisciplinary Social Inquiry Conference - IISIC 2012 Proceedings, Uludağ University, Bursa

 • Güngör, S.A., Temmuz 2021, “Koçluk Üzerine...”, Şubat 2021, “Eşiksellik ve Belirsizlikte Asılı Kalma Hali”, Mayıs 2020, “Sosyallik Yanılgısı”, Mart 2020, “... Ve Hep Birlikte Koştuk”, Kasım 2019, “Feministler... Ne düşünüyorlardı?”, Ağustos 2019, “Birlik Olmayı Denesek”, Şubat 2019, “Ne işimiz var burada?”, Ocak 2019, “Bedenimiz rehberimizdir”, Kasım 2018,“Belki de toplumsal cinsiyet eşitsizliği bir kadın sorunu değildir. Ne dersiniz beyler?”, Kasım 2018, “Döngünün Gücü”, Ekim 2018, “Şu İkincillik Konusu”, Eylül 2018, “Öteki”, Dijital Topuklar: Dijital Kadın Platformu,

Sibel Aksu Güngör.png
Sibel FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Ekibimiz

Onur KOCAÖZ, ACC

BiMilyonProje Grup Lideri

1980 Adana doğumlu, işletme yüksek lisans (Executive MBA) sahibi bir Makine Mühendisidir. Amerika’da yaşadığı dönemde Dünya Ticaret merkezinde, World China Center organizasyonunda hizmet vermiş, başlıca Walt Disney’e Çin’de, Novotel Grubuna Kore’de, Sea-Ray firmasına Amerika’da, Fair-Trade çalışmaları bünyesinde Güney Amerika Ülkelerinde danışmanlıklar ve hizmet verdikten sonra ülkeye dönüş kararı alarak, inşaat sektörü ve yan dallarında şirket kurmuş, mühendislik hizmetleri ile çalışma hayatına devam etmiştir. 

Bu süreçte kendi içsel yolculuğu sonucu aldığı, yıllar süren eğitimlerle beslenirken, Profesyonel Koçluk yolculuğunu başlatmış, Aeris Coaching koçluk okulundan aldığı eğitimler sonrasında halen büyük keyifle Takım Koçluğu, grup koçluğu, yönetici koçluğu, nefes koçluğu, mentorluk, mentor süpervizörlüğü, kariyer koçluğu, performans koçluğu hizmetleri sağlarken, bunların tamamlayıcısı olarak liderlik, zaman yönetimi, kimlikler, denge kurma-koruma, stres yönetimi, sürdürülebilirlik gibi birçok alanda çalışmalar yapmaktadır.

Aeris Coaching yapısının altında #BiMilyonProje Sosyal sorumluluk proje ekibini kurmuş, bu ekiple Türkiye çapında Lions kulüpleri, Uluslararası TurkishWin grubu ve benzeri güçlü partnerlerle ortaklık yaparak koçluk üzerine projeler üretmeye devam etmektedir. Toplumumuzda yardıma ihtiyaç duyan ve ulaşmakta zorlanan insanlara sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir.

2016 yılından bu yana bireysel ve kurumsal hizmet vermektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Onur KOCAÖZ bu yolculuğunda aşağıdaki eğitimleri tamamladı:

 • Aeris Coaching koçluk okulunun profesyonel koçluk eğitimleri ve Practicum sürecini tamamlayarak ACTC ünvanını aldı.

 • Aeris Coaching koçluk okulu ile Takım Koçluğu eğitimlerini tamamladı.

 • Kayra Eğitim Danışmanlık okulundan Altın Kanat Nefes Koçluğu programını tamamlayarak Profesyonel Nefes Koçu ünvanını aldı.

 • Points of You koçluk araçları eğitimlerinden L.1 Hello Points – L.2 Creative Practice eğitimlerini tamamlayıp L.2 Practitioner ünvanını aldı.

 • Access Bars ve Access Foundation eğitimlerini tamamlayarak uygulayıcılık ünvanını aldı.

 • Theta Healing Basic – Theta Healing Advanced DNA – Theta Healing Dig Deeper eğitimlerini tamamlayarak uygulayıcılık ünvanını aldı.

Onur FOTO (Kişi sayfası).png
Onur FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
Ekibimiz

Senem KURT

BiMilyonProje Grup Lideri

 

Lisans Eğitimlerini Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmesi ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi dalında aldı. Çukurova Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği formasyonunu  ve Cambridge English Language Teaching To Adults (CELTA) ve TESOL sertifika programlarını bitirerek kariyerine İngilizce öğretmeni olarak başladı.  İş deneyiminin çoğunluğunu eğitim yöneticisi olarak sürdü. Şu anda Belgrad’da yaşamaktadır.

Üç yaşından on üç yaşına kadar yurtdışında uluslararası bir ortamda, çok uluslu bir okulda okudu. Dünya kültürlerine olan merakının tohumları bu ortamda atıldı. Mezun olur olmaz dünyayı tutkuyla gezmeye başladı. 

Evli ve iki çocuk annesi olan Sn. Kurt fırsat buldukça onlarla birlikte ve hem yurtdışı hem yurt içi seyahatlerine çıkmaya ve Dünyanın güzelliklerini ve kültürlerini keşfetmeye devam ediyor. Yayınlanan “Biz Dünyayı Çok Sevdik” çocuk kitabı serisi ile de bu tutkusunu tüm çocuklarla paylaşmakta.

 

Aeris Coaching’den “Coaching for Change” Profesyonel Koçluk ve “Coaching for Great Teams” Takım Koçluğu eğitimi aldı. Aeris Coaching bünyesinde “BiMilyonProje” Sosyal Sorumluluk proje ekibi yönetim kurulunda  sosyal sorumluluk projeleri yönetmekte, koçluğun hayatlara dokunmasına hem de Profesyonel Koçların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Senem FOTO (Kişi sayfası).png
Senem FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
bottom of page