top of page
Ekibimiz

Fulya ÖZSAN, PCC

Faculty Leader

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Fulya Özsan 20 yıllık profesyonel iş deneyimine sahiptir. İlaç Sektörü’nde ürün müdürü olarak başladığı mesleki kariyerine, çok uluslu ve yerli lider organizasyonlarda üst yönetim rolleri alarak devam etmiştir. Kapsamlı kurumsal liderlik deneyimi, ona geniş bir bilgi yelpazesi ve içgörülü bir liderlik perspektifi sağlamıştır. Kurumsal dünyadaki yöneticileri ve liderleri tutkuyla olumlu yönde etkileme konusunda uzmandır. İnsanların başkaları üzerindeki etkilerini bilinçli olarak düşünmelerini sağlar ve davranışlarını değiştirmeleri için onları motive ederek destekler ve yönlendirir. Fizik, Pazarlama, Nörobilim ve Koçluk gibi eğitimindeki çeşitlilik, hem analitik hem de insan odaklı dengeli bir yaklaşıma sahip olmasına imkan tanır.

Krauthammer International şirketinin Türkiye Yönetici Ortağıdır. Danışman, Koç ve Eğitmen kimlikleriyle ana odağı; Liderlik ve yönetim, yönetici koçluğu / mentorluk (PCC), satış mükemmelliği ve iş stratejisi programları, yetenek geliştirme, stratejik değişikliklerin kolaylaştırıl-ması, kriz yönetimi ve üst düzey yöneticilerin gelişimi alanlarıdır. Müşteri ve iş odaklı, esnek bir yaklaşımla eşlik ettiği tüm kurumlarda son derece başarılı liderlik ve ticari mükemmellik programları sunmuştur.

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF (PCC) ile Adler International Learning’in (ACPC) Türkiye’deki ilk sertifikalı koçlarından biri olan Fulya Özsan Aeris Coaching’de kurumsal çalışmaların iş ortağı olarak Profesyonel Koçlar yetiştirmekte ve mentorluk yapmaktadır.

Fulya Özsan
Fulya FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
bottom of page