top of page
Yazılar Sayfası icon2-31.png

YAZAN: Onur Kocaöz

BiMilyonProje'NİN HİKAYESİ

2020 Yılının Eylül ayında koçluğun bizi değiştiren ve dönüştüren etkisi ile karşılaştıktan sonra bu etkiyi, ihtiyacı olan herkese dokunmak ve koçluğun bilinirliğini arttırmak niyeti ile benim çağrımla, Meltem’in deneyimi ve desteği’nin güveni, Senem’in ve Cansu’nun heyecanı ve koçluğa olan aşkı ile Aeris Coaching BiMilyonProje Yönetim Ekibi olarak bir araya geldik. 

Bu heyecanımızı Aeris Coaching ile yolu bir şekilde kesişmiş sevgili koçlar ile paylaştığımızda bir çoğu bu heyecan ve coşkuyu bu yolda bizimle paylaşmaya gönüllü oldu. Onların güzel kalpleri ve içten desteği ile gün geçtikçe daha da büyüyen, koçluk aşkı ile çevreye dokunan ve güzelleştiren, birbirini görmedikçe özleyen kocaman bir aile haline 

dönüştük ve bu aileyi çok seviyoruz. 

Her geçen gün büyüyen BiMilyonProje ailemiz ile her yeni projede hep beraber yeniden başlama heyecanı ile başlıyor ve her proje kapanışında dokunduğumuz kalplerdeki yeşeren güzellikleri görüp “İyi ki Koçluk!” diyerek heyecanımızı, coşkumuzu ve aşkımızı paylaşıp büyüterek yaymaya devam ediyoruz! 

2020 Eylül ayında BiMilyon Proje ekibi olarak başladığımız yolculuğumuzda heyecanla hayatlara dokunmakta ve keyifli işbirlikleri yapmaktayız. 

BiMilyonProje’nin hikayesi (Yazılar Sayfası).png
bottom of page