top of page
Ekibimiz

Filiz DEMİR

Satış Ve Operasyon Lideri

Çalışma hayatı boyunca farklı şirketlerde çalışan ve çalıştığı şirketlerdeki bireylerin potansiyellerini ve yeteneklerini var etmekte yaşadıkları zorlukların hayatlarının bütününde yarattığı etkiyi gözlemleme fırsatı bulan Filiz Demir, her bireyin doğuştan sahip olduğu yetenekleri ve potansiyelleri ortaya çıkarabilmeleri konusuyla ilgili neler yapılabileceğini ve kendi değerlerini nasıl besleyebileceğini öğrenmek için eğitimlerle gelişmeye ve birikimlerini diğer insanlarla paylaşmaya karar verdi. 

İstanbul Ticaret Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yöneticiliği yüksek lisansını tamamladı. Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifika programını bitirdi. Koçluk eğitimleri aldı ve bu süreçte kurumsal hayattan ayrılma ve insanlara koçluk ve eğitmenlikle ulaşma kararı aldı.

AERIS Coaching koçluk okulunun Coaching for Change - ACTP programını tamamlayarak Profesyonel Koç, ACTPC ünvanını, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimini tamamlayarak Öğrenci Koçu ünvanını ve Coaching for Great Teams, Takım Koçluğu eğitimini tamamlayarak Takım Koçu ünvanını aldı.

Filiz Demir, Aeris Coaching bünyesindeki BiMilyon Proje Grubunun gönüllü lideri olarak Sosyal Sorumluluk projelerinin oluşturulması ve yönetilmesi süreçlerine ve gönüllü koçlardan oluşan ekibe liderlik yapmaktadır. Koçluk aracılığıyla bireylerin yaşamlarındaki mutluluğunun ve doyumunun artmasına destek olmaktadır. Aeris Coaching’in satış ve operasyon süreçlerini yürütmekte, katılımcılarımız ve mezunlarımızla iletişimi desteklemektedir.

Bireysel olarak; Koçluk, Takım Koçluğu, Drama Atölyeleri, grup koçlukları ve eğitimlerle bireylere, çeşitli derneklere ve şirketlere hizmetler sunmaktadır.

bottom of page