top of page
Ekibimiz

Onur KOCAÖZ, ACC

BiMilyonProje Grup Lideri

1980 Adana doğumlu, işletme yüksek lisans (Executive MBA) sahibi bir Makine Mühendisidir. Amerika’da yaşadığı dönemde Dünya Ticaret merkezinde, World China Center organizasyonunda hizmet vermiş, başlıca Walt Disney’e Çin’de, Novotel Grubuna Kore’de, Sea-Ray firmasına Amerika’da, Fair-Trade çalışmaları bünyesinde Güney Amerika Ülkelerinde danışmanlıklar ve hizmet verdikten sonra ülkeye dönüş kararı alarak, inşaat sektörü ve yan dallarında şirket kurmuş, mühendislik hizmetleri ile çalışma hayatına devam etmiştir. 

Bu süreçte kendi içsel yolculuğu sonucu aldığı, yıllar süren eğitimlerle beslenirken, Profesyonel Koçluk yolculuğunu başlatmış, Aeris Coaching koçluk okulundan aldığı eğitimler sonrasında halen büyük keyifle Takım Koçluğu, grup koçluğu, yönetici koçluğu, nefes koçluğu, mentorluk, mentor süpervizörlüğü, kariyer koçluğu, performans koçluğu hizmetleri sağlarken, bunların tamamlayıcısı olarak liderlik, zaman yönetimi, kimlikler, denge kurma-koruma, stres yönetimi, sürdürülebilirlik gibi birçok alanda çalışmalar yapmaktadır.

Aeris Coaching yapısının altında #BiMilyonProje Sosyal sorumluluk proje ekibini kurmuş, bu ekiple Türkiye çapında Lions kulüpleri, Uluslararası TurkishWin grubu ve benzeri güçlü partnerlerle ortaklık yaparak koçluk üzerine projeler üretmeye devam etmektedir. Toplumumuzda yardıma ihtiyaç duyan ve ulaşmakta zorlanan insanlara sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir.

2016 yılından bu yana bireysel ve kurumsal hizmet vermektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Onur KOCAÖZ bu yolculuğunda aşağıdaki eğitimleri tamamladı:

  • Aeris Coaching koçluk okulunun profesyonel koçluk eğitimleri ve Practicum sürecini tamamlayarak ACTC ünvanını aldı.

  • Aeris Coaching koçluk okulu ile Takım Koçluğu eğitimlerini tamamladı.

  • Kayra Eğitim Danışmanlık okulundan Altın Kanat Nefes Koçluğu programını tamamlayarak Profesyonel Nefes Koçu ünvanını aldı.

  • Points of You koçluk araçları eğitimlerinden L.1 Hello Points – L.2 Creative Practice eğitimlerini tamamlayıp L.2 Practitioner ünvanını aldı.

  • Access Bars ve Access Foundation eğitimlerini tamamlayarak uygulayıcılık ünvanını aldı.

  • Theta Healing Basic – Theta Healing Advanced DNA – Theta Healing Dig Deeper eğitimlerini tamamlayarak uygulayıcılık ünvanını aldı.

Onur FOTO (Kişi sayfası).png
Onur FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png
bottom of page