Ekibimiz

Cansu ERTEMİZ

Projeler Ve İş Geliştirme Lideri

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Mezunu olan Cansu Ertemiz, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam ederken aynı zamanda profesyonel iş hayatına 2012 yılında İzmir’de Aksur Mühendislik’te Proje mühendisi olarak başladı.

Evlilik sebebi ile 2015 yılında İstanbul’a taşınarak Dizayn Grup, Werner Sobek, Prota Mühendislik, Geodata S.P.A. gibi farklı kurumsal firmalarda Proje Mühendisi olarak görev alırken mühendisliğin birçok farklı alanında çalışma ve öğrenme şansına sahip oldu.

Farklı kültürdeki şirketlerde farklı kültürlerdeki insanlar ile birarada çalışırken iletişimin hem kendisi hem de şirketler içindeki önemini gözlemleme şansına sahip oldu ve mühendislik alanında çalışanların bu konuda çok fazla zorluk yaşadığını farketti. Bunun için ne yapılabilir ile yola çıkarak ve öğrenme değerini beslemek üzere yeni bir kariyer hedefleyerek koçluk eğitimi almaya karar verdi.

AERIS Coaching koçluk okulunun Coaching for Change Profesyonel koçluk eğitimleri ve Practicum sürecini tamamlayarak ACTC ünvanını. 

AERIS Coaching’den Coaching for Great Teams, Takım Koçluğu Eğitimlerini tamamlayarak Takım Koçu oldu. Şu anda Aeris Coaching'de Projeler ve İş Geliştirme Lideri olarak çalışıyor. Bunun yanısıra BiMilyonProje Yönetim Ekibinde gönüllü olarak koçluğun getirdiği iyiliğin yayılmasına destek oluyor ve Puhu Araştırma’da Proje Danışmanı olarak görev alıyor.

Cansu Ertemiz İstanbul’da yaşamaktadır.

Cansu FOTO (Kişi sayfası).png
Cansu FOTO (Kişi sayfası Yan Metin).png