top of page
Yazılar Sayfası icon2-31.png

YAZAN: Cansu Ertemiz

BiMilyonProje'DE ANLAMI BULDUK...

 

BiMilyonProje olarak yaptığımız her gönüllü proje sonrasında her seferinde “İyi ki Koçluk!” diyoruz ve harika hissediyoruz. Peki bunun altında ne mi var? 

Her proje başlangıcında harika niyetler ve hedefler ile dernekler ile ve onlar aracılığı ile danışanlarımızla buluşuyor ve projeleri başlatıyoruz. Keyifli bir tanışma toplantısı ile bir araya gelip gençlerin, danışanlarımızın hayallerini dinliyoruz. Sonrasında neler mi oluyor, herkesi koçları ile eşleştirip yolculuklarını izlemeye başlıyoruz. 

Her seferinde kurulan içten ve samimi bağlar ile başlayan kendini keşif heyecanı ile derinleşerek, hayalleri hedeflere dönüştürüp, hedeflere giden yoldaki engelleri bir bir görüp kaldırarak bazen üzerinden atlayarak, bazen atılan adımların bazen ise gerçekleşen hayallerin ulaşılan hedeflerin mutluluğu ve heyecanı ile, koçluk dokunuşunun onların hayatında ve sonra çevrelerindeki güzelleştiren etkilerini duyarak, en çok da kendileri ile daha yakından tanışan gençlerin gözlerinden kalplerinden taşan ışıltıyı ve kendi güçlerini 

keşfettikleri anların keyfini ve coşkusunu paylaşarak projeleri kapatıyoruz. Her proje kapanışında çok güzel niyetler ile atılan bir iyilik tohumunun sevgi ile büyüyerek çoğaldığını ve kocaman bir ormana dönüşmeye başladığını görüyoruz. Burdan aldığımız keyif ile işimize her gün daha da aşık oluyoruz ve yine “İyi ki Koçluk!” diyoruz .

BiMilyonProje’de anlamı bulduk.. (Yazılar Sayfası).png
bottom of page